Služby

Manikúra suchá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů (kůžiček). Možnost lakování. Osobně doporučuji P-shine jako součást manikúry. Na závěr ošetření výživným vitamínovým přípravkem.

Manikúra mokrágelové nehty Vendula Brejchová

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, ponoření nehtů do teplé lázně (nehty se více vyčistí a lépe se odstraňují nehtové valy), zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů. P-shine nebo lakování. Poté použití peelingu a po vstřebání aplikace masážního másla. Následuje zhruba 3-minutová másáž rukou. Při manikúře je možnost poskytnutí parafínového zábalu.

P-shine (Japonská manikúra)

Přírodní manikúra, velice šetrná a účinná, poslední dobou velice oblíbená. Hodí se pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí a pro nehty bez lesku. Může se provést i po odstranění umělých nehtů nebo jako součást manikůry. Nehty se vyleští, zahladí se nerovnosti nehtu a prokrví se nehtové lůžko. Jsou odolné vůči vodě, saponátům a jiným přípravkům. Obsahem je křemičitá hlinka, vitamíny a včelí vosk. Doporučuji po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Parafínová lázeň (teplý vosk)

Nejenom nehty, ale celé ruce by měly být krásné. Velmi účinná pro vysušenou, popParafínová lázeňraskanou kůži na rukou a zároveň výživná i pro nehty. Možnost provést po manikúře, po modeláži i samostatně.


Nehtová modeláž

Prodlužuji nehty několika způsoby:

  • Gelové nehtyNehtové typy: Na lehce zdrsněný, upravený a odmaštěný nehet nalepím do poloviny lůžka nehtový typ. Opiluji přechod a nehet upravím do daného tvaru. Očistím a nanáším materiál.
  • Nehtové šablony: Na nehet nasadím šablonu, na kterou nanáším materiál. Nejdříve špičku nehty (bílou, barevnou), pak dotvaruji a vymodeluji zbytek nehtu. Poté sundám šablony, nehet dotvaruji.

Modeláž na nohy

Na očištěný upravený nehet nanáším materiál.Možnost dozdobení. modelaž na nohy

Potažení nehtů

Provedu základní manikúru a na očištěný a upravený nehet nanáším materiál.

Zdobení nehtů

Veliká škála zdobení - obtisků, kamínků, barevných gelů, glitrů,..
Na vaše nehty vymodelujeme květy, kresby, nebo jen drobné zdobení.
Možnost zdobení i při manikúře a modelaci na nohou.

Zdobení gelových nehtů

Parafínová lázeňmodelaž na nohyZdobení gelových nehtů
Potažení nehtů

Vytisknout stránku

Kontakt

NEHTOVÉ STUDIO

Vendula Brejchová

Žlutická 9, OC Remus

323 00, Plzeň

Otevírací doba

Po-Pá dle objednávek

So-Ne po domluvě (během
týdne)

telefon:+420 720 666 516

e-mail:wendelinecka@seznam.cz

© Všechna práva vyhrazena Nehtové studio Wendy - Nehtové studio Plzeň

www stránky ANTstudio.cz